Музей "Берегиня"

м.Гірник

Про відкриття

музею “Берегиня”

З метою залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-культурної спадщини свого народу,  формування освіченої творчої особистості та сприяння відродженню і розбудові національної системи освіти як найважливішої ланки виховання свідомих громадян Української держави та при  наявності обладнання, фонду, приміщення, які забезпечують збереження, вивчення і експонування музейних колекцій

наказую:

1. Відкрити музей “Берегиня” з 27.01.2002 року.
  2. Призначити вчителя української мови та літератури Плоху Є.А. керівником музею “Берегиня”

Директор школи                            Т.І.Сергєєва

Етнографічний музей

“Берегиня”

Назва музею

Профіль музею

Повна назва навчального закладу

Адреса розташування

Музей “Берегиня”

Етнографічний

Гірницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №18 м.Селидового

Донецька обл.. м.Гірник

Вул.Шевченка,79

Етнографічний музей «Берегиня»

Гірницької загальноосвітньої школи I – II ступенів №18 м. Селидового

Адреса музею: 85487, м. Гірник,

вул. Шевченка, 79 тел. 8-06-237-5-10-91

Музей засновано 28 січня 2002року

Керівник - Сапунова О.Й.

Музей «Берегиня» налічує понад 740  різних експонатів, а саме: предмети господарювання, хатнє начиння, вироби народних майстринь              рушники, вишиванки)

У музеї експонуються фото, особисті речі воїнів – ветеранів: переписка зі слідопитами різних міст, листування з ветеранами війни, ксерокопії документів, книга спогадів про війну ветерана Великої Вітчизняної, земляка, Радченко І.О.  «Нащадкам…»

У музеї «Берегиня» проводяться уроки з народознавства, зустрічі з майстринями міста, виховні заходи, уроки мужності, зустрічі з ветеранами Великої  Вітчизняної війни, ветеранами – афганцями.